皇冠注册官网地址

Zaawansowane opakowania, które zapewniają sukces naszym klientom.

永利皇冠登录

皇冠注册官网地址

Fachową wiedzę, którą wykorzystujemy, doradzając klientom, opieramy na 60 latach doświadczenia w przetwarzaniu tworzyw sztucznych. Aby opracowywać konkurencyjne, wysokiej jakości, atrakcyjne rozwiązania opakowaniowe, współpracujemy z naszymi klientami w zakresie projektowania, doboru materiałów oraz odpowiedniej technologii produkcji.

皇冠官网软件

皇冠注册官网地址

Nasi kreatywni projektanci opracowują idealne koncepcje wzornictwa dla danego rynku. Już od pierwszych szkiców, poza kształtem, kolorem i wyglądem, koncentrujemy się na możliwościach technicznych.
Na przestrzeni sześciu dekad firma ALPLA zrealizowała tysiące projektów. Od wzorów koncepcyjnych po tradycyjne rysunki techniczne – oferujemy pełny zakres usług.

皇冠官网手机版

皇冠注册官网地址

Już na wczesnym etapie wypróbowujemy nasze pomysły, tak aby jak najwydajniej osiągać wyznaczone cele. Dział modeli i symulacji wykorzystuje modele komputerowe na etapie projektowania, aby sprawdzić, czy opracowany produkt spełnia wymagania klienta. Korzyści zastosowania tej „wirtualnej metody” są oczywiste: w ten sposób oszczędzamy czas i koszty. Nasi projektanci mogą przystąpić do optymalizacji jeszcze przed wdrożeniem narzędzi testowych lub wyprodukowaniem wzorów.

皇冠登录wellcome

皇冠注册官网地址

W firmie ALPLA lubimy sami konstruować swoje narzędzia. Własna, ultranowoczesna infrastruktura do przygotowywania form zapewnia nam niezależność od dostawców oraz niezbędną elastyczność procesów tworzenia produktów. Aby zapewnić wydajność procesów produkcji i optymalny czas trwania cyklu, potrzebne są zoptymalizowane, wymagające niewielkich nakładów serwisowych narzędzia. Nieustannie rozwijamy technologie w zakresie parku maszyn i narzędzi.
Przy dużym wzroście popytu współpracujemy z certyfikowanymi przez firmę ALPLA, wybranymi partnerami w ramach konstrukcji narzędzi.

皇冠官网手机版

皇冠注册官网地址

Przed przystąpieniem do masowej produkcji opakowań zespół specjalistów z działu ds. procesu technologicznego określa parametry produkcji, tak aby jak najwydajniej sprostać kryteriom klienta dotyczącym jakości. Warunki produkcji są symulowane na maszynach testowych, a udoskonalenia są wprowadzane aż do uzyskania poziomu jakości i wydajności produkcji odpowiadającego wymaganiom klienta.

皇冠官网手机版

皇冠注册官网地址

Dzięki temu, że firma ALPLA na całym świecie oferuje kompleksowe rozwiązania z jednego źródła, od projektu kreatywnego, przez niezależną konstrukcję narzędzi i form, aż po inżynierię procesową, nasi klienci otrzymują próbki wytworzone według podanych przez nich specyfikacji zaledwie po kilku tygodniach od przekazania nam pierwszych instrukcji. Dzięki temu klienci mogą, przykładowo, sprawdzać pomysły marketingowe za pośrednictwem testów konsumenckich lub zamykać linie napełniające.